1.NEOFICIÁLNÍ FANKLUB SKUPINY POST-IT

NEWS-POST-IT

27.10. 2009
* Zítra se křtí POST-I-NOOR v Paláci Akropolis! Tak všichni tam! :-)

17.10. 2009
* CD UŽ JE NA SVĚTĚ !!!!  Novinku POST-I-NOOR si překvapivě můžete zdarma stáhnout přímo na ofic. stránkách (odkaz na stažení najdete i  u nás v pravém panelu). Jeho hodnocení jsou  různá, ale za sebe můžem říct, že je to bomba, a to i když je na první poslech znát, že se  liší od Ideálu i Sektoru 10 (což je pořád dokola všude omíláno). Songy jsou chytlavý a samotný texty - jako vždy super ! TAK STAHUJTE! :-)

*  Kluci jsou nasazeni jako Andělský tip na rádiu ROCKZONE v Andělské dvacítce - Hlasujte pro ně !!

* Klip Kamkoliv se vydáš  můžete sledovat na Óčku  v Novinkách  a v T-Music.  Potom na ČT2  v Pomeranči a na ČT1  v Medúze, Noci s Andělem a  Musicbloku

29.9. 2009
* 1. videoklip k novýmu albu je na světě !! - mrkejte na KAMKOLIV SE VYDÁŠ v rubrice Videa a na Úvodní stránce ! :-) Perfekt! :-))

19.9. 2009
* 1. místo v hitparádě na Kiss Delta pro song Kamkoliv se vydáš pro celej minulej týden!! Jen tak dál, hlasujeme! :-)

* Už pátá část Kapínových zážitků z dalekých cest na post-it.cz .. Kambodžské deníky ! :-)

1.9. 2009
* Taak ..  vypadá to, že známe název blížícího se CD .... jmenovat se bude: POST-I-NOOR  :-) a bude na něm 11 skladeb

30.8. 2009
* První singl - Kamkoliv se vydáš - z nové desky už frčí v rádiích, takže pokud chytáte vlny mladoboleslavskýho Kissu , nenechte  si ho ujít !! .. Kdo vlny nechytá , mohl si  vyladit rádio on-line..

* Singl podpořte hlasováním  tady:  http://www.post-it.cz/index.htm

* Blíží se září, a tím pádem i vydání nové desky :-)

* Kluci začínají hrát věci z nové desky, takže se  máme na co těšit !!

* HLASUJ PRO POST-IT !! - pro song Kamoliv se vydáš v KISSPARÁDĚ .. více v rubrice

*  Bude i novej klip, těšit se můžeme i na new merchandising, rozhovory vv časopisech , novou podobu ofic.( i našeho :-) ) webu  apod.

* KONCERTY stále přibývají, takže tady je jejich současná podoba ....

 
pátek 16. 10. 2009    -   
20:00
Lomnice na d Popelkou
klub AION - TURNÉ S CLOU
sobota 17. 10. 2009    -   
20:00
Písek
KD Písek - TURNÉ S CLOU
čtvrtek 22. 10. 2009    -   
20:00
Ostrava
klub TEMPLE MUSIC CLUB - TURNÉ S CLOU
sobota 24. 10. 2009    -   
20:00
Děčín
klub ŠKUNER - TURNÉ S CLOU ...více
středa 28. 10. 2009    -   
19:00
Praha
klub PALÁC AKROPOLIS - KŘEST DESKY ...více
čtvrtek 29. 10. 2009    -   
20:00
Frýdek Místek
klub STOUN - TURNÉ s CLOU ...více
sobota 31. 10. 2009    -   
20:00
Pardubice
klub ŽLUTÝ PES - TURNÉ S CLOU
pátek 06. 11. 2009    -   
20:00
Třeboň
KC ROHÁČ - TURNÉ s CLOU
pátek 13. 11. 2009    -   
20:00

klub KLUBÍČKO - TURNÉ S CLOU
sobota 14. 11. 2009    -   
20:00
Plzeň
klub BUENA VISTA - TURNÉ S CLOU
čtvrtek 19. 11. 2009    -   
20:00
Brno
klub METRO - TURNÉ S CLOU
pátek 20. 11. 2009    -   
20:00
Krnov
klub KOFOLA23.7.2009
*
Nový CD je hotovo, v září ho už snad budeme mít doma:-), těšit se můžeme i na singl v rádiích. Přibyly i koncertní zastávky - jde o turné se skupinou CLOU (dobrá volba:-)) a konečně (snad po 3 letech) POST-IT dorazí i do BRNA !!!!!!!!!!! Čímž Nám kluci udělali obr radost, protože už jsme si fakt začínaly myslet, že je Brno navždy vyškrtnuto z jejich koncertních zastávek.. :-)

* Křest novýho CD se bude konat v Praze, 28.října ..
* Mimo jiné se Bekouš stihl oženit .. přejeme hodně štěstí! :-)

Prozatímní seznam koncertů

sobota 17. 10. 2009    -   
20:00
Písek
KD Písek - TURNÉ S CLOU
sobota 24. 10. 2009    -   
20:00
Děčín
klub ŠKUNER - TURNÉ S CLOU
středa 28. 10. 2009    -   
19:00
Praha
klub PALÁC AKROPOLIS - KŘEST DESKY 
sobota 31. 10. 2009    -   
20:00
Pardubice
klub ŽLUTÝ PES - TURNÉ S CLOU
pátek 06. 11. 2009    -   
20:00
Třeboň
KC ROHÁČ - TURNÉ S CLOU
pátek 13. 11. 2009    -   
20:00

klub KLUBÍČKO - TURNÉ S CLOU
čtvrtek 19. 11. 2009    -   
20:00
BRNO
klub METRO - TURNÉ S CLOU


Z OFIC. STRÁNEK
Novinky z naší kuchyňky.

Ahoy ahoy a ještě jednou ahoy.

Je tomu už opravdu dávno, co jsme se mohli naposledy vidět na nějakym koncertě a nebo při jinech lumpárnách. No a proto je nasnadě poinformovati Vás o tom, co že se právě teď v tom našem uskupení děje.

Informací první a tedy i nejdůležitější je, že se nám konečně narodilo naše třetí hudební miminko, který však ještě leží pěkně v teple domova a k Vám se přibatolí po prázdninách. Pokud by jsme byli konkrétnější, tak by to bylo v průběhu září, nicméně vy ho budete samozřejmě moci lehce ochutnat a to prostřednictvím singlu. Ten by se mohl objevit v éteru rozhlasových stanic již v průběhu července. O tom, kdy že to bude přesně, vás již brzy poinformujeme. K Cdmimču chystáme na podzim tour, při který Vám tu naší radost hodláme odprezentovat naživo. Pražskej křest je naplánován na příznačný svátečný datum 28.řijna, datum který je vznikání nakloněný.

S naší letošní festivalovou sezónou to vypadá jak sami vidíte nevábně. Důvodem je mý stále se nehojící zranění. Původní plán byl zařádit si na kácovskym Sázavafestu, ale bohužel i ten je v ohrožení. V tento termín mne zřejmě čeká ještě jeden zákrok, ke kterýmu se dozvíme podrobnosti už po neděli.

Teď už ale honem ke zprávám dobrým. Představte si to kluci a holky, z našeho milovanýho kamaráda Bekouše se v sobotu 11.7. ve 14:30 stal opravdovej chlap!!! Ano ano, Pavlik se nám totiž v tento slavnostní den stihl oženit. Co vám budu povídat, svatba to byla parádní, nevěsta nádherná

a my všichni kolem dojatý.

Spousta jídla, spousta pití, spousta kámošů. Pro dámy to tímto dnem vypadá na konec Gigolů v Čechách.

Další a podrobnější info o singlech, koncertech, klipech atd... už brzy.

Ahoy.
16.6. 2009
*  Kluci jsou součástí projektu 
"HUDBA 100% MUŽŮ ANEB NASHLEDNOU V LEPŠÍCH ČASECH", kde uslyšíte legendární písně Voskovce a Wericha v originálním podání dnešních tvrdých i méně tvrdých kapel! POST-IT přezpívali známou píseň Ezop a Brabenec,  a je to bomba !! :-)  Takže všichni, kdo ještě doma nemáte nejnovější číslo Reportu s tímhle CéDé, poctěte svou návštěvou nejbližší trafiku !! :-)


CD Hudba stoprocentních mužů aneb nashledanou v lepších časech

NA CD najdete tyhle kapely a songy:
 1. Fourth Face & Chorus Angelus – Babička Mary
 2. Dark Gamballe – Tmavomodrý svět
 3. Bandit Astronaut – Proč nemohu spát
 4. Rattle Bucket – Chybami se člověk učí
 5. Post-it – Ezop a brabenec
 6. Atari Terror – Holduj tanci, pohybu
 7. X-Core – Nashledanou v lepších časech
 8. Cocotte Minute – Hej pane králi
 9. HC3 – Záleží na nás
 10. Scream of the Lambs – Hej rup! Chceme žít
 11. Status Praesents - Svítá
 12. Michal Rezek & All Stars – David Goliáš


15.6. 2009
* CD je , zdá se, na dohled :-) ( viz. Zprávy ze sektoru .. )


ZPĚV

Rošťáci, rošťandy, zvědavci. V dalším díle naší nahrávací telenovely přišla řada na zpěvy. Takže se Czenda sebral, vlítnul do nejbližší lékárny, aby nakoupil dostatečné zásoby zázračného luhačovického moku zvaného Vincentka, který dělá při regeneraci hlasivek opravdové zázraky a hurá do štúdia.

Při nahrávání zpěvů je ( teda alespoň v našem případě ) standartem tvorba textů. Ty totiž Czenda dělá právě v této hodině dvanácté. Z čista jasna toho ten náš kluk měl najednou tolik, že nevěděl kde mu hlava stojí. Každopádně do toho vlítnul jak utrženej vagón a textoval, zpíval a zase textoval. Jeho procovní  vytížení bylo takové, že dokonce musel vynechat zápas našeho futsalového teamu. Tento třísměnný pracovní režim, kdy na Czenicha čekala ráno práce, odpoledne zpěvy a po večerech texty, trval úctyhodných čtrnáct dní, ale výsledek stojí za to.

Je to tak, Pepin to má z krku a může se konečně uvolnit a spočinout. To ale neznamená, že je hotovo! Teď má vše v rukou Boris, ten se bude z těchto námi nahranejch ingrediencí snažit namíchat ten pravej koktejl, kterej vy pak budete bumbat a protože jsme už dostali takovou malou lehoulinkou ochutnávku, všichni věříme, že vám bude šmakovat.

Nahrávání zpěvů nám přineslo i jednu novinku v podobě pěvecké účasti ostatních členů našeho souboru. V jednom songu si totiž Czenda vymyslel i naší účast. Večer nás pěkně s tímto nápadem obeznámil prostřednictvím SMS zpráv a druhej den ráno už jsme byli nastoupený před mikrofónem.

Jak to dopadlo a zda se naše pěvecké umění na novym CD opravdu objeví, se dozvíme až při míchání, každopádně minimálně to bylo přijemný odreagování.

Pomalu už nám to naše mimčo začíná pěkně nabírat na váze a to znamená, že se blíží den, kdy naše nový songy zazněj. 
KYTARA - 2.ČÁST

A furt se točí a furt se točí !!

Ano ano kamarádi, tak Czenďák má za sebou premiérku v podobě drnkání a šmrdlání šesti strun za účelem profesionálního záznamu na nové CD. Je to tak, ten náš vršovicko - čáslavskej Pavarotti si pěkně naladil kytáry a posílal svý partitůry pěkně zostra na Borise.

Je jasný, že minimálně tímto faktem se už teď naše třetí CD bude lišit od svejch starších brášků, samo sebou nejen tím, ale to nechme na jindy.

Asi nebudu moc lhát, když řeknu, že tento fakt je novinkou pro všechny, a tak jsem se rozhodl přiblížit vám, jakže se Pepin ke kytarování nachomejt.

Tak si to představte kluci a děvčata. Před rokem se nějakym záhadnym způsobem stalo, že si to jedni naši kamarádi svištěli za velkou louži a jelikož to byli fakt kámoši, tak se před odjezdem zeptali jestli něco nechceme s tej Ameriky přivízt. Nikdo jsme až zas tak po ničem netoužili a když už to vypadalo, že ty kámoše nezaúkolujeme, ozval se náš Pepin.Ten náš kluk se rozhod, že si splní muzikantský přání a pořídí si kytaru, na kterou bude doma drnkat. Tak se stalo, že si Czendik objednal parádu z fabriky Fender. No jo, jenže kytara bez aparátu vlastně hrát nemůže, tak k tomu ten rošťák přiobjednal i combo( pravda musel trochu víc rozříznout matraci, aby se dostal k těm několikaletejm úsporám). Za měsíc už si Czenda natahoval struny a v obejváku přes combo dráždil sousedy. S dětskou radostí kytaru leštil a ulehal s ní na jedno lože takřka každej večer.

My jsme tu radost samozřejmě jakožto praví bratři prožívali s ním. V té době nikdo z nás netušil, že tímto se Pandořina skřínka otevřela, spouštěcí mechanismus sepnul a položil tak základní kámen k zákeřné to chorobě zvané závislost. Naše slepota byla taková, že jsme se ani náhodou nepozastavovali nad skutečností, že si Czenda namísto oblíbeného denníku SPORT bere s sebou na koncerty do auta haldy katalogů s hudebními nástroji a v nákladovém prostoru Post-it káry se nadobro usadil i jeho exemplář. Czendovy konverzace se začínaly omezovat pouze a jen na materiály a technologické postupy při výrobách kytar a ostatních strunných nástrojů. V té době už jsme lehce začínali tušit, že s Pepkem není vše v úplném pořádku. Nic méně rozhodli jsme se ještě chvíli počkat a právě tady jsme kamarádi udělali tu největší chybu. O několik dní se totiž hráz protrhla!!!! Tím dynamitem se stal nečekaný pád dolaru.

Czendova choroba se v té době dala do pochodu, který se v krátkém období stal doslova sprintem. Postupem času si Czenda do svého bytu nestěhovával další a další šestistrunné milenky, které doplnil i o dva kusy baskytar. Matrace byly prázdný a Czendovy několikaleté úspory našetřené na svatební obřad a hostinu byly nenávratně ztraceny. Czenda byl postupně vytlačen ze svého bytu a obývat mohl jen kuchyň. Na prstech se mu začali vytvářet podivné mozolovité výrůstky, no hrůza. V té době bylo na čase, aby se o toho kluka postarali opravdoví kamarádi (protože od toho tu prostě jsou).

Resuscitace začala zostra a hned. Postupně jsme museli začít Czendu od kytar oddělovat. Věřte kamarádi, nebylo to vůbec ale vůbec lehké. Jednu basovou kytaru jsem si vzal tedy domů já, o druhou se postaral Porne, který krom toho Czendovi odvezl i některé nejnebezpečnější kytary. Jelikož jsme k tomuto ozdravování přistoupili opravdu razantně, musel někdo na pacienta neustále dohlížet, a tak se Porne nastěhoval k Czendovi do bytu.

V této fázi začala ta nejobtížnější léčebná procedůra, která spočívala v pomalém odvykání. Porne tedy v pravidelných intervalech (které se postupem času zkracovaly) nechával Czendu hrát na kytary, aby úplně nezešílel a aby měl kontrolu, co že to ten blázen s kytarami v pokoji provádí, vše bedlivě nahrával. Jednou týdně jsme se pak sešli a společně nad nahraným materiálem poslouchali, jak se léčí jeho závislost. Tak se stalo, že se nám některé ty věci vryly pod kůži a my usoudili, že by bylo fajn dát světu důkaz, že se Czendova závislost vcelku úspěšně hojí. No a dál už to znáte. Zavolali jsme Borise a jelo se nahrávat.

Naštěstí to snad dopadne dobře. Czenda sice ještě trochu zadrhává a má v pravém oku tik, ale do prvního koncertu to bude v pohodě. Horší už to je s těma jeho svatebníma úsporama. Holt si zatím bude muset na rozdíl od Bekouše ještě ňákej ten pátek počkat.

 KYTARA-1.ČÁST

Ahoy, vítám Vás u našeho zvláštního nahrávacího zpravodaje, kterej už je připravenej poinformovat Vás o tom, že už i Jiřik na svým šestistrunnym bojovym poli DO-BO-JO-VAL!

Ano ano vážení, jen co dozněly tlustý strunny basový, vlítnul Jiřik do studia jak uragán a s kytarovym arsenálem a patřičnym množstvím všemožnejch aparátů začal společně s Borisem hledat, pátrat a porovnávat, která že to kombinace (KYTARA + APARÁT )

bude tý naší nový placce slušet nejvíc.

Na obou předchozích deskách jsme se na tomto bodě vždy zasekli, né a né ten správnej zvuk objevit. Proto jsme byli tentokráte moc moc zvědaví, jak se s touto naší prekérkou popereme. V současnu můžu jen napovědět, že zatím (po náběrech) je Jirka spokojenej a kupodivu to ani nebolelo. Oproti SEKTORU, kde Jirka používal skoro výhradně kytary z dílny „Paul Reead Smith“, si tentokrát nejvíc rozuměl s Fenderem Stratocaster , což samo o sobě napovídá, že se celkovej  sound pohne jiným směrem a vy tak můžete dát prostor svý zvědavosti a pěkně si polámat hlavinky, jak že to teda bude asi zníííít.

Samozřejmě je v tuhle chvíli těžký věci hodnotit. Rozhodovat bude míchaní, ale zatím vládne v kapele spokojenost.

Dnes obsadil štůdio Czenda, kterej si oproti předchozím deskám poprvé vyzkouší pocity kytaristy. Začíná stejně jako Jirka hledáním ideálních souzvuků a od zítřka se vrhne naostro do svejch kytarovejch partů. Takže mu a nám všem držte ještě pořád ty palce a brzy zase ahoy.

 26.4. 2009
*Na obzoru jsou dokonce i nějaký ty koncerty !!!!   A to ..

sobota 30. 05. 2009    -    PRAHA
Dětský den PRAHA 4
pátek 05. 06. 2009    -    PRAHA
PANKRÁCKÁ PLÁŇ / ŽIJU JAKO TY Benefiční koncert ( vstup zdarma)
pátek 12. 06. 2009    -    MILOVICE
VOTVÍRÁK
sobota 27. 06. 2009    -    BOŘEŇ
BOŘEŇ OPEN AIR
čtvrtek 30. 07. 2009    -    KÁCOV
KÁCOV / SÁZAVAFEST 2009
pátek 31. 07. 2009    -    NOVÝ JIČÍN
NOVÝ JIČÍN / JIČÍNFEST 200925.4. 2009
*Kluci stále makají na nové placce .. A jak?? To máme možnost shlédnout ve Zprávách ze Sektoru.. Chybí už jen dodělat kytary a  zpěv

Mrkejte dále ..

"Tak parto, první kapitolu při cestě k našemu třetímu hudebnímu miminu máme úspěšně za sebou. Místem činu se stala obec Jinočany, která se nachází od Prahy coby kamenem. Tato malebná vesnička se krom rybníku brčálníku může pyšnit i nahrávacím studiem Davida Kollera. No a právě zde jsme na tři dny našli své útočiště.

 

Studio nám učarovalo svou parádní atmosférou.Teda alespoň já byl z toho prostoru fakt nadšenej. No jen si to představte: obr sál plnej všemožnejch nástrojů od kytar, přes činely a cingrlátka, konče fujarou. Poprvé jsme nahrávali bicí tak, že jsme na Pudlika nekoukali přes žádný sklo, ale byli jsme společně. V důsledku toho se naším kosmetickým doplňkem staly sluchátka, hluchátka, špunty a všemožný jiný tlumiče hluku. I přes všechen ten rambajs, co na nás Pavlik házel, se mi tenhle způsob díky naprostýmu kontaktu všech ve studiu moc moc líbil. Pohodový klima se neslo taky ze strany našeho producenta Borise a o Honzikovi u pultu nemluvě.

Na konci třetího dne jsem sice furt slyšel virbl a činely, ale v hlavě už se mi začínala usazovat myšlenka, že ta deska snad fakt asi bude.

Suma sumárum kamarádi: bicí jsou nahraný a my si užili pěkný tři dny dovolený, v sobotu se stěhujeme do studia k Borisovi. Aby se však vše netvářilo až přehnaně v růžovejch barvách,  musím se zmínit též o první a velice zásadní komplikaci a čáře přes rozpočet. Boris, ten filuta, se nám  těsně před začátkem nahrávání stihnul s veškerou svou technickou výbavou přestěhovat z našich milovanejch Vršovic a zdrhnul směr Smíchov. To znamená, že se teď budeme za ním muset plahočit pěkně na druhej břeh.

Takže kluci a holky držte nám palce, ať tam v těch nehostinnejch krajích nezabloudíme a bude se nám dařit udělat tak další krůčky k cíli.

Sledujte “Zprávy ze Sektoru“, aby jste byli v obraze, jak  to všechno zvládáme."

 

NAHRÁVÁNÍ – BASOVÁNÍ

"Tak partičko, vypadá to, že jsme se pomalu přehoupli zasejc přes další překážku a cesta k novýmu CD se opět pokrátila o nějakej ten metřík.

V sobotičku přišla řada v nahrávacím rozpisu i na basu! To ale znamenalo, že jsme se po třech pěknejch slunečnejch dnech pěkně stěhovali z Jinočan do smíchovskýho studia, uprostřed klidnejch vilek kdesi na Klamovce.

 Ironií osudu bylo zjištění, že nejsme poprvé návštěvníky tohoto útulného nahrávacího zařízení. Kdysi, kamarádi, jsme se totiž rozhodli pořídit jednu z mnoha demonahrávek a záhadným způsobem jsme zakotvili právě v tomto studiu, které tehdy ještě patřilo místnímu přeborníkovi  Country and folk serenád  Milouši Hříbátkovi, u kterého jsme zde nahrávali bicí k písni IDEÁL.

 Atmosféra se hned od sobotního rána nesla v parádním a klidném duchu dní předešlých a tak jsme mohli pěkně dunět a dunět.

 Dnes ale basové struny dozněly a na řadu tak přichází melodická část našeho souboru. Zítra se k Borisovi stěhujou kytary, komba, zesáky a všechno co budou Porňák s Czendou potřebovat ke správnému loudění vysokejch kmitočtů. První den se ze studia bude ozývat nesourodej hukot a hluk, páč nám budou kluci pěkně hledat a bádat, kterej že to ten zvuk vlastně bude.

Vy nám drobečci držte pěkně ruce v pěst ať se klukům vše pěkně daří a my vám za to na oplátku o tom všem podáme zase hlášení.Užívejte krásnýho jara a zase Ahoy."

 

 

Nahrávání – Kytara part I

"Ahoy, vítám Vás u našeho zvláštního nahrávacího zpravodaje, kterej už je připravenej poinformovat Vás o tom, že už i Jiřik na svým šestistrunnym bojovym poli DO-BO-JO-VAL!

Ano ano vážení, jen co dozněly tlustý strunny basový, vlítnul Jiřik do studia jak uragán a s kytarovym arsenálem a patřičnym množstvím všemožnejch aparátů začal společně s Borisem hledat, pátrat a porovnávat, která že to kombinace (KYTARA + APARÁT )

bude tý naší nový placce slušet nejvíc.

Na obou předchozích deskách jsme se na tomto bodě vždy zasekli, né a né ten správnej zvuk objevit. Proto jsme byli tentokráte moc moc zvědaví, jak se s touto naší prekérkou popereme. V současnu můžu jen napovědět, že zatím (po náběrech) je Jirka spokojenej a kupodivu to ani nebolelo. Oproti SEKTORU, kde Jirka používal skoro výhradně kytary z dílny „Paul Reead Smith“, si tentokrát nejvíc rozuměl s Fenderem Stratocaster , což samo o sobě napovídá, že se celkovej  sound pohne jiným směrem a vy tak můžete dát prostor svý zvědavosti a pěkně si polámat hlavinky, jak že to teda bude asi zníííít.

Samozřejmě je v tuhle chvíli těžký věci hodnotit. Rozhodovat bude míchaní, ale zatím vládne v kapele spokojenost.

Dnes obsadil štůdio Czenda, kterej si oproti předchozím deskám poprvé vyzkouší pocity kytaristy. Začíná stejně jako Jirka hledáním ideálních souzvuků a od zítřka se vrhne naostro do svejch kytarovejch partů. Takže mu a nám všem držte ještě pořád ty palce a brzy zase ahoy."

 
8.3. 2009
* Co nová deska ??
Slovy Kapína: "Repertoár už se opravdu kulatí a krystalizuje. Nej info od producenta Borise je že by se Pavlik měl jako první chopit svejch kastrolů, hrnců a pokliček a od 6. 4. 09 vletět kousek za Prahu do studia a hezky všechno ponahrávat, pak teprv na to hupsneme my."

* Z fóra na post-it.cz jsme měly možnost se dozvědět:

- Podle Bekouše bude právě 3.CD tím nejlepším, kterou kdy Post-it natočili

- Možná, že se konečně začne plnit i sekce koncertů :-)

- Chystají se další zajímavý věci - jak řekl Kapíno:
"v podobě oldschool plakátků a jinejch   artefaktů"
- Třeba už během května uslyšíme v rádiu první singl z new cédé


- BONUS pro bubeníky :-)) - Víme, jaký má Bekouš průměry u bicích a co používá za činely .... "průměry tomů 10x08,12x09,14x12,dupák 22x20 = bicí Pearl REFERENCE a virbly 14x6,5 Pearl Dennis Chambers a 13x6,5 = Pearl Reference. Činely Sabian a Paiste, hi-hat 13 AAX Sabian, Crash 18 AA Sabian, 18 Alpha Paiste, 18 AAX Sabian, splash 12 Alchemy Istanbul, 20 Ride PRO Sabian, China 17 Paiste 2002"  :-)
  * Kluci už si taky vychutnali svou výhru z nohejbalovýho turnaje v Harachově :-)
    Dovolily jsme si sem zkopírovat pár vydařených fotek (post-it.cz), ať máte představu,
    jak se tam kluci měli .... :-)

   
  http://www.post-it.cz/photos/resize/1100x650/5/5casX0G2.JPG

  http://www.post-it.cz/photos/resize/1100x650/x/XUQMgC0c.JPG

  http://www.post-it.cz/photos/resize/1100x650/3/3Mt4KsWP.JPG

  http://www.post-it.cz/photos/resize/1100x650/k/kqv5XEBk.JPG

  http://www.post-it.cz/photos/resize/1100x650/n/NUxsTsEn.JPG

  http://www.post-it.cz/photos/resize/1100x650/c/ckQeghSB.JPG

  * Opět citujeme ofic. stránky Post-itů:
  "Ahoy kamarádi.

  Aby se nám naše hlavy nezbláznily z Novýho materiálu, udělali jsme si takovou malou nahrávací předpremiérku.V sobotu jsme se totiž podívali (samozřejmě i s nástrojema) do hostivařskýho studia ke Zdendovi Šikýřů z důvodu pořízení zvukové nahrávky určené k jednomu tůůůůze zajimavému počinu..Náš kamarád a kolega Zeller ve spolupráci s Palácem Akropolis totiž takřka před půl rokem nastartovali projekt s  pracovním názvem Osvobozený divadlo 2008.

  V podstatě se jedná o poctu tomuto avantgardnímu divadlu,  jehož hry a písně s politickou satirou se těší oblibě až dodnes.

  No a jelikož ty politický srandičky, který V+W s hudbou Jaroslava Ježka produkovali ve 30. letech nevynechali samosebou nit suchou ani na právě se rodícím nacismu a jejich hry tak narušovali mezinárodní „vztahy“ s Německem, bylo divadlo v roce 1938 úředně zavřeno a V+W byli nuceni na začátku roku 1939 emigrovat do USA. Ta devítka na konci datumu sváděla Zellera k početní úloze, na jejichž konci vyjde výsledné číslo 70, oslovil Zeller  společně s lidma z Akráče jedenáct česko – slovenskejch kapel, aby si na oslavu tohoto jubilea vybrali nějakej ten song a přetavili ho po svým, čímž by pomohli vzdát hold dobrejm a nadčasovejm písním.

  Tato nabídka a čupr nápad se nadaly odmítnout a já vám můžu námátkou jmenovat spolky jako  Cocote minutte, Status Praesents, Fourth Face, Atari terror………. No a samozřejmě, že když o tom tady píšu jsme mezi oslovenejma nemohli chybět ani MY, který se v průběhu února vystřídali právě v již zmíněnym hostivařsky štůdiu, aby vše pěkně nahráli a zaznamenali.

   To znamená milánkové, že se na Vás zase chystá pořádná porce zajimavejch songů od neméně zajimavejch kapel v netradiční distribuci."

  TAKŽE SE MÁME NA CO TĚŠIT !!!!!!!!!!

  * Máme tady další Zprávu ze Sektoru, hlavním tématem je PŘEDSKAKOVÁNÍ ( hledejte v rubrice ČLÁNKY )

  14.1.2009
  *
  Hlasujte pro videoklip GIGOLO v hitparádě ABRIMPY - TOP VIDEO CZ ....

  Najeďte na tyhle stránky: http://www.abrimpy.cz/top-video-cz/ , vyberte si ze seznamu právě POST-IT a jejich GIGOLA, opište kontrolní kód a HLASUJTE !!

  Kluci jsou zatím na 7. příčce, jsou tam však 1.týden, takže mají velký šance na to, dostat se výš  ....

  * Další díl příběhů z historie POST-IT ....

  JE NÁM 11 !!!! - ETAPA ČTVRTÁ : ROŠÁDOVÁNÍ

  Byl tu podzim 98 a s ním standardní depková nálada, kterou k tomu všemu umocňoval fakt, že si budeme muset najít do Post-it bandy někoho, kdo bude držet mikrofon. Ani jsme vlastně neměli představu jak by měl novej frontman vypadat, ale jasný bylo, že to musí bejt fofr, páč jsme nechtěli ani náhodou připustit byť jen sebemenší přibrždění naší strmě stoupající hudební kariéry.

  V těchto složitých chvílích kapele, jako už poněkolikáté, opět pomohli kamarádi (Ti totiž v „hysterii“ Post-it hrají zasadní roli vlastně stále a kdo ví jak by se ubíral běh Post-it bez jejich pomocnejch rukou).Tak se stalo, že nám naše jedna kámoška dohodila kluka z Komořan, kterej  nějaký zkušenosti se zpěvem v kapele měl. Do zkušebny tedy napochodoval Poldík ( mmj. zkušenosti se zpěvem nabral  například v kapele Modrý z nebe, kde se potkal s Zellerem, kterej tam mačkal bassu a dalším Cocottem Přémou.).Hned z prvního setkání bylo jasný, že to tenhle fešák myslí s hudební kariérou vážně, a navíc, uměl i zpívat. Stačilo pár zkoušek a bylo jasno. S Poldíkem k nám přišly i český texty, takže se svahilština nadobro vytratila a my mohli lidem zpívat o mravencích, agentech, klaunech, ale i o prvních zážitcích, jak sexuálních, tak halucinogenních.

  Poldík na sobě velice náruživě makal a proto tehdejší Post-it fandové vlastně ani nepostřehli nějakou výraznější pauzu a krásně plynule přijali novýho frontmana. Nutno ještě dodat, že sound kapely se v těchto dobách začal malinko měnit a oproti Asfaltový náklonnosti k Hip-Hopu a Funku se Post-it s Poldíkem o něco více přiostřili.

  Kapela začala opět koncertovat a konečně se mohla na pár koncertů vypravit i za hranice rodnýho města pražskýho. Avšak, když už se zdálo, že  je Post-it motor řádně promazán, seřízen a zajet, postavil osud do cesty tomuto stroji další zkoušku. 1.ůnora 99 nás totiž opustil kytarista Vládik a tejden  nato jsme se rozešli i s druhým kytaristou Čápou.

  Přijít v průběhu jednoho měsíce o obě kytary, byl opravdu husarský kousek, který se pro mne v tu chvíli rovnal hudební sebevraždě.

   Nastalo další z mnoha smutečních období, které jsme trávili v nálevnách různých cenových skupin. Nic méně, co bychom to byli za kluky Vršovický, kdybychom po týdenním smutku nevyhlásili nepřízni osudu boj!!!! A že to bude boj, o tom nemohlo být sebemenších pochyb. Při našich smutečních rozjímáních jsme totiž rozhodli, že namísto dvou kytar bude prostě v kapele jen jedna jediná.

  Začalo zběsilé inzerátování, na jehož základě nám do zkušebny chodili kluci ostřílení, ale i nováčci s talentem. Nesmím zapomenout  na pár adeptů, kteří to měli občas v hlavě  trochu jinak a my, po zkoušce s nima, dlouho nevěřícně seděli a kroutili hlavama, jestli si z nás někdo tajně nestřílí. Lidí co prošlo testama v naší zkušebně bylo opravdu mraky, stále se však né a né vykrystalizovat ten jeden. Situace se zdála být opravdu prekérní a bez východiska, ale jak říká staré přísloví o trpělivosti, která růže přináší, stalo se tak jednoho dne i nám. To si totiž Poldík vzpomněl na mladýho kluka se kterym se setkal někde v ňákym hudebnim projektu ostřílenejch hudebních veteránů. Pozval toho kluka do zkušebny a představil nám Jirku!!

  Jirkovi ani náhodou nědělalo sebemenší problém přehrát náš materiál tam a zpátky a taky jako člověk se nejevil zle, nic méně svou „vysněnou“ kapelu už měl a trval na tom, že se s ní rozhodně rozcházet nehodlá. Jenže to ještě milej Jiřik netušil, s kym že  si to začal! Do cesty se mu zamotali kucí, který si ten svůj sen prostě splněj! Takže začalo partnerství zprvu takříkajíc na „psí knížku“ Jiřik fungoval na dvou frontách z čehož Post-it bral tak trochu jako relax a srandu. Fandům jsme Jiřika představili na jaře v Rock Café kde si hned získal jejich přízeň svou divokou show. Koncertovalo se a skládalo se.

  Postupem času se  z Jirky stával člen se stále více invencema a zájmem o kapelu ,misky vah se najednou začali naklánět na opačnou stranu. No a tak se nakonec stalo to, v co jsme všichni tajně doufali, že se stane. Jednoho dne nám prostě Jirka řekl svý ano a slíbil, že s náma bude sdílet dobré i zlé, bude s náma v nemoci i v radosti a svolil že bude též užívat společné příjmení POST-IT. A právě v tuto památnou chvíli spojil svůj osud s POST-IT  PORNE.

  Tak to by pro tentokrát mohlo stačit.Příště se dozvíte kterak jsme to válčili dál.

  Dobrou.

  (post-it.cz)

  7.1.2009
  * HLASUJTE pro POST-IT v anketě ŽEBŘÍK 2008 !!
  Jak a kde hlasovat + další informace o této hudební anketě se dozvíte v rubrice HLASUJ PRO POST-IT ! ....


  19.12.2008
  * KAPÍNO a PORNE byli hosty spolu s dalšími dvěma členy kapely Cocotte Minute v pořadu SNICKERS INBOX na TV Óčko. Mluvilo se samozřejmě o jejich společným "Mejdle", který bude jak jinak než v Praze, v Paláci Akropolis, a to 23.12.2008. Kromě toho, že jsme měli možnost vidět na obrazovce Kapínovo jméno v podobě: KAPÝNO a špatnej tvar Post-iťáckých stránek, dozvěděli jsme se, že 3.CD by snad mohlo být na pultech někdy v březnu 2009. Kluci prý mají materiálu na 2 desky a vybírají jen to nejlepší  ..... Tak se těšíme !!!!

  * Zítra, tzn. 20.12. 2008 si ve 12 hodin nezapomeňte zapnout TV a naladit ČT2. Hostem pořadu PĚTKA V POMERANČI bude totiž BEKOUŠ, kde se opět něco dozvíme o připravovaným albu, o vánočním koncertu s Cocotte Minute a uvidíme nějakej ten klip .... ( repríza je  ve středu v 19.30 na ČT2 a ve čtvrtek 02.25 na ČT1 )

  Kliknutím na obrázek zavřete okno

  (zdroj:www.ceskatelevize.cz)

  *
  V hlasování do ankety Český Slavík Mattoni 2008 fandové Post-itů teda trochu polevili .... Kluci obsadili 111.místo (sice je to hezký číslo,ale co takhle míň těch jedniček? třeba dvě, jedna ... ). Loni byli kluci na místě 70., snad je příští rok pošoupneme ještě výš !!

  * Pro videoklip GIGOLO v přadu PĚTKA V POMERANČI hlasujte TADY


  * Zatím mají kluci na obzoru jen 2 koncerty:
  pátek 19. 12. 2008    -   
  20:00
  ŽIROVNICE
  KD ŽIROVNICE
  úterý 23. 12. 2008    -   
  19:00
  PRAHA
  koncert PALÁC AKROPOLIS - SPOLEČNÝ MEJDLO S COCOTTE MINUTE


  18.10.2008
  * V pořadu Showbiz na TV Óčko jsme se dozvěděly, že Czenda bude opravdu hrát na kytaru ....

  17.10.2008
  * Opět další část životního příběhů POST-ITŮ .....

  JE NÁM 11 !! - ETAPA TŘETÍ: LADĚNÍ

  "Po úspěšném nastěhování do pankrácký zkušebny se konečně začalo makat a to byl pro kluky, co maj plány a sny konečně pořádnej nakopávák.V tý době byl naší mateřskou základnou smíchovskej rokáč Swamp, ve kterym jsme hledali každej pátek a vlastně asi i sobotu, krom přízně u něžný části populace i inspiraci a teoretickou průpravu. Ve Swampu to parádně žilo a navíc tam poušt

  Přihlásit se: email   heslo
  Registrace | odeslat anonymně - jméno:
  Váš email:

  :-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

  Opište prosím kontrolní kód "1578":
  postit
  Sice je na programu pořádný, společný mejdlo s Cocotte Minute, ale kdy se dočkáme nějakýho společnýho, ještě pořádnějšího mejdla Post-itů a fandů ze všech koutů naší republiky?? (Pozn.nejlépe v okolí Brna, ale v případě takovéhle výše uvedené akce berem snad všechno smiley ) Tak na kdy to vidíte? smiley
  jjaakkuubb
  Ahój... Byl jsem v sobotu 20.10. v Lomnici nad Popelkou... Škoda že kluci začaly hrát až tak pozdě... Ale Matahari byly taky good... To já už měsíc před koncertem nemyslel na nic jinýho než jak se těším na moje milovaný Post-It... Takže ty 3 hodiny čekání (Protože začaly hrát až nějak ve 23:30) pro mě byly strašný... Ale byl to můj úplně první koncert takže jsem byl úplně nadšenej... Mám podpisy tak jsem nadmíru spokojenej :-D Vyskákal jsem se... Byl jsem spocenej až... Vy víte kde :-) Se ségrušou jsme se pořádně vyzpívaly (no jestli se tomu dá tak říkat) takže po cestě domů jsme nemohly vůbec mluvit... No já ani nemoh usnout... Teď když slyším nějakou jejich písničku tak si hned vybavuju co při ní dělal Czenda na pódiu... No prostě teď je žeru ještě víc než doposud... Tak se mějte... A užívejte si jejich koncertů tak jako já... Čus, Jakub
  postit
  to JakouBack: Děkujem mooc za příspěvek....Věříme, že to bylo fakt supr, ještěžes tam vydržel smiley Zatím!!
  jjaakkuubb
  Ahoj, já byl v Lomnici... Kluci byli úžasný... Sice to začalo od 20:00 ale byla ještě předkapela Matahri takže kluci přišli na scénu až ve 23:30... Já už měsíc předem nemoch dospat takže to čekání na ně bylo nekonečný... Ale stálo fakt za to si na ně počkat... Mám podpisy a placky a super zážitek tak jsem spokojenej smiley