1.NEOFICIÁLNÍ FANKLUB SKUPINY POST-IT

O KLUCÍCH

Tady jsme daly dohromady další info o členech skupiny. Ale protože kluci nejsou moc sdílní, tak jsme na to musely jít od lesa. A taky jsme nechtěly jen okopírovat to, co mají na oficiálních stránkách (viz níže)! Třeba se i oni sami o sobě dozvědí něco novýho:-)

 

Tady máte to z oficiálních stránek a vlastně taky to,co najdete na všech ostatních stránkách, kde se o nich autoři aspoň trochu zmiňují....

 
Czenda - zpěv

nástroj: vocallocal
role na place: žolík
znamení: citlivý rak
výživa: čaj s medem
hymna: Soundgarden
sexuální úroveň: mladší dorost
domácí hřiště: utajeno
zaměření: podobojí
přednosti: rychlej
nedostatky: někdy je moc rychlej
stav: volný hráč
cena: smluvní

 

Porne - kytara, samply

nástroj: guitarrasta
role na place: v útoku
znamení: nadržený beran
výživa: vodka
hymna: Faith No More
sexuální úroveň: repre nad 21 dívek
domácí hřiště: Vršovice
zaměření: dolňák
přednosti: tah na bránu
nedostatky: tah na bránu
stav: na hostování
cena: kvalita za rozumnou cenu

 

Kapíno - basa

nástroj: bassup
role na place: záložník
znamení: smutný blíženec
výživa: slivovice
hymna: Red Hot Chili Peppers
sexuální úroveň: repre do 21 dívek
domácí hřiště: Vršovice
zaměření: dolňák
přednosti: chladná hlava
nedostatky: pomalej
stav: volný hráč
cena: bezcenný

 

Bekouš-bicí                                    

nástroj: drumrum
role na place: dočasně mimo hru
znamení: kozoroh
výživa: všechno
hymna: řecká národní
sexuální úroveň: trenér
domácí hřiště: všude zdejší
zaměření: horňák
přednosti: řeže to
nedostatky: diskutuje
stav: zase před smlouvou                                            cena: se slevou

                                                          

 

 


Obrázek “http://www.slopestyle.cz/data/photoreport/51/108.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


 

Tak a teď už něco od nás. Je to obecný, ale na každým šprochu, pravdy trochu!

 

CZENDA alias JOSEF URBÁNEK  

 Obrázek “http://www.znanje.org/i/i25/05iv09/05iv0921/RAK.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.  Josef je biblické jméno hebrejského původu. Vykládá se jako "Bůh přidá, rozhojní". Jmeniny slaví 19. března.

Taky víme, že se Czenda narodil ve znamení Raka, tudíž v období 22.6.-22.7. Tomuto vodnímu znamení vládne Měsíc (odtud tedy pojmenování jedinců narozených v tomto znamení - "měsíční lidé (děti)".Měsíční děti jsou smýšlením spíše tradicionalisté, však jejich povaha jest proměnlivá (dalo by se říci "jako sama Luna"). Krunýř Raka je pancířem, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost lidí, kteří se v tomto znamení narodili. Tito lidé jsou převážně citově založeni a mají mimořádný smysl pro domov a rodinu. Jejich charakter je spíše zasněný, sentimentální, obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí v úzkém rodinném kruhu, domově a rodném kraji. O Raku panuje spíše představa jako o znamení domáckém, milujícím teplo rodinného krbu. Ale právě Raci bývají na cestách výteční společníci, kterým není dobrodružství a vzrušení z neznámého cizí. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se pomáhat jak nejlépe dovedou. Někdy mají sklon k pohodlnosti, která se může vyvinout až v úplnou lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť(výjimka potvrzuje pravidlo). Někdy bývají sobečtí k cizím lidem. Jejich vadou je neklid a netrpělivost. Mnohdy nedokáží počkat, až záležitost dozraje a zničí tak slibně započaté dílo.

Zdravotní stav Raků je podmíněn důkladným odpočinkem a spánkem. Je-li ohrožen jejich pocit bezpečí, mohou upadnout do deprese. Chmurnou náladou si mohou přivodit vážné zdravotní problémy. Nejčastěji se jedná o zažívací potíže. Žaludeční vředy velmi často souvisí s problémy v citovém životě. Pokud si dokážou udržet klid a optimismus, mohou se ve zdraví dožít vysokého věku.

Raci vyžadují od zaměstnání pocit bezpečí a jistoty, proto dávají přednost pracovním poměrům se stálou pracovní dobou. Mají velký smysl pro odpovědnost, jsou důvěryhodní, spolehliví a usilovní v práci. Změnám se přizpůsobují, ale chvíli trvá, než si na ně zvyknou. Jsou ambiciózní a houževnatí. Povolání bývá často spojené s dětmi a rodinou. Jsou to učitelé, dětští lékaři, zdravotní sestry, pečovatelé. Uspějí i v uměleckých oborech díky své představivosti a fantazii (to potvrzují ty skvělý texty). Bývají i dobrými kuchaři.

Raci jsou smyslné a láskyplné znamení. Jsou emocionální, nespokojí se s povrchními vztahy a sex považují za důkaz lásky. Jsou nejspokojenější, když mají stálého a spolehlivého partnera. Do jisté míry na něm bývají závislí. Raci mívají přirozený sklon k věrnosti (ne vždy se projevíJ. Velmi těžce prožívají případný rozvod. Muži — Raci mají rádi dobrá jídla a sami umějí také vařit. Obvykle se žení později, protože neradi opouští otcovský dům a bývají fixovaní na svou matku. Raci se dobře snášejí se Lvem, Pannou, Štírem, Rybami a Býkem. Konflikty mohou mít s Váhami, Kozorohem(Bekouš) a Beranem(Porne).

15

 

PORNE alias JIŘÍ BRABIC

Obrázek “http://www.astroesoterika.cz/images/zodiak_obr/skopec.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.   Jiří  je jméno řeckého původu (Geórgos). Znamená "zemědělec, rolník". Svátek slaví 24. dubna.

Porne se narodil ve znamení berana, doba od 21.3. do 20.4. Jeho živlem je oheň a řídí ho planeta Mars. Beran je znamením nového začátku. Lidé narození v tomto znamení mívají prostou, málo komplikovanou povahu. Mají pevnou vůli, jsou ctižádostiví a touží po nezávislosti. Věří ve vlastní schopnosti a usilují o co nejrychlejší dosažení cíle, který si stanovili. Jsou si vědomi své síly a průbojnosti. Nebojí se žádných překážek a nedají se odradit neúspěchem. Nadšeně se chopí práce i příležitosti, neuvažují dlouho, zda jim stačí síly a schopnosti k vyřešení úkolu. Nevyhýbají se boji. Snaží se věci prosazovat svou vůlí, zatímco rozum a cit poněkud podceňují. Postrádají houževnatost a vytrvalost. Snadno a rychle chápou a mají dobrý postřeh. Berani mohou být někdy sobečtí, neklidní, náladoví a podráždění. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Potíže jim dělá dodržování rozumné míry a snadno proto překračují meze(tak se projevují správní „pařmeni“ a nic se nemá dělat napůl).

Hlava je citlivým článkem tělesné schránky. Berani totiž rádi "prorážejí zeď hlavou". S tím souvisí i časté migrény nebo úrazy. Přehnaná fyzická aktivita může způsobit vyšší krevní tlak a nespavost. Berani bývají netrpěliví pacienti. Nevydrží dlouho ležet v posteli a nic nedělat.

Berani milují nové a neznámé věci. Mají tvůrčí schopnosti. Jejich plány jsou velkorysé, neberou ohled na podrobnosti. Těší je průkopnická práce, svá povolání vykonávají s velkým nadšením(kdo byl na koncertě, ví a zná). Dokáží se dobře zorientovat a rychle rozhodovat. Vyhovuje jim řídící pozice. Pracovní rutina a omezování v nich probouzí rebelantský postoj. Vlohy mají pro techniku a vojenství. Mohou se dobře uplatnit i v obchodě, reklamě, žurnalistice nebo umění.

Berani dostávají rozum zpravidla až ve zralém věku, proto neškodí, když si partnera zvolí později. Muži Berani jsou rádi, když je o ně postaráno. Přesto je někdy těžké uvázat je k rodinnému krbu. Potřebují taktní průvodkyně životem. Nejlepšími partnery pro Berany jsou Býci, Blíženci(Kapíno), Střelci, Vodnáři, Ryby. Těžko se sžívají s Rakem(Czenda – ale ten o sobě napsal, že je rychlej!) kvůli jeho pomalosti, s Váhami a Kozorohem(Bekouš) kvůli jejich konzervatizmu a nedostatku představivosti a fantazie.

Obrázek “http://nd.blog.cz/i/ikiki.blog.cz/nahledy/22049951.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

KAPÍNO alias PETR KAPOUN

Obrázek “http://yorika.czweb.org/gemini.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jméno Petr má řecký původ a překládá se jako "skála, skálopevný".  V kalendáři ho najdete 22.2. nebo 29.6.(Petr a Pavel).

Kapíno je Blíženec, což znamená, že narozeniny slaví v termínu 22.5.-21.6. Blíženci jsou znamením duševní všestrannosti a bystrého intelektu. Podvojná a jaksi rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení Blíženců a v protikladech si mysl Blíženců přímo libuje.Lidé narození v Blížencích jsou aktivní a jeví zájem o všechno, co se kolem nich děje. Jejich znalosti ale často bývají povrchní. Zvídavost je nutí rozebírat a řešit problémy, ale chybí jim vytrvalost a trpělivost. Všechno by chtěli poznat a zkusit. Od jejich zájmu je neodradí ani negativní výsledky. Bývají přesvědčeni o správnosti svých názorů. Velmi špatně snáší samotu, i když si jí často jen namlouvají. Blíženci bývají velmi tolerantní. Svobodu pohybu a jednání však požadují i pro sebe. Ve společnosti jsou milí, příjemní a výřeční. Příběhy a zážitky však rádi "přibarvují", což nepovažují za lhaní, ale za pouhou představivost. Mohou dělat více věcí najednou, ale zřídkakdy je dotáhnou do konce. Není na ně velké spolehnutí, jejich vášeň pro změnu se může změnit v nestálost.

Blíženci mohou být po psychické stránce labilní a přecitlivělí. S tím souvisí i potíže s dýchacím ústrojím. Dýchají rychle a mělce, což odpovídá jejich přirozenosti. K citlivým místům patří i nervová soustava. Při pracovním vytížení by měli dodržovat pravidelné přestávky a relaxace. Potřebují k regeneraci více spánku než ostatní.

Blíženci potřebují zaměstnání, které jim nabídne změnu. Jsou tvořiví a přemýšliví a mají schopnost pružně reagovat a přizpůsobovat se okolnostem. V zaměstnání potřebují příležitost komunikace s lidmi (té má víc než dost, jde jen o to jestli ji dostatečně využívá?). Neklid a hluk je ruší a odvádí jejich pozornost. Rutinu a stereotyp odmítají. Mohou být úspěšní obchodníci, zpravodajové, moderátoři, učitelé, herci, překladatelé nebo pracovníci v reklamě. Jejich všestrannost a snadnost vyjadřování je často předurčuje pro politickou dráhu.

Pro Blížence je láska hra i seberealizace, projevují v ní velkou fantazii, vynalézavost. Intelekt většinou vítězí nad citovou stránkou jejich povahy. Rádi flirtují a rádi vítězí. V partnerském vztahu bývají nestálí, protože si nechtějí nechat ujít příležitost zažít něco nového a zajímavého. Muži Blíženci spojují osobní kouzlo s rozvojem intelektu. V mládí bývají přelétaví, ale v pozdějším věku si cení rodiny a dobré pověsti. Vhodnými partnery pro Blížence jsou Rak(Czenda), Lev, Váhy, Vodnář, Beran(Porne) a Býk. Obtížnější spojení prožívají s Pannou, Střelcem a Rybami.

Obrázek “http://nd.blog.cz/i/ikiki.blog.cz/nahledy/16576415.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


 

BEKOUŠ alias PAVEL BEK

http://horoskopy.brabenec.net/_img/4kozoroh.jpg Pavel má latinský původ a znamená "malý, skromný, nepatrný". Na jeho svátek připadá datum 29.6.

Bekouš je Kozoroh, takže narozeniny by měl mít někdy 22.12.-20.1. Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, zdrženliví, vytrvalí a vážní, protože vědí, že blahobyt a pohodlí nepřicházejí bez námahy a vytrvalé práce. Jsou šetřiví, ale ne lakomí - dokáží se dělit. Spořivost pramení spíše ze strachu z budoucnosti, mají rádi pocit zázemí. Mají silně vyvinutý smysl pro povinnost, který často přehlušuje všechny ostatní city. V povaze Kozorohů je vážnost, opatrnost a přemýšlivost. Přitom jsou ctižádostiví, pilní, trpěliví a zároveň nepodplatitelní. Mají silnou potřebu postupovat kupředu, nahoru, jak duševně, tak společensky. Jejich silné autoritě napomáhá dobrý organizační talent. Jsou konzervativní, ztělesňují stabilitu, jsou diplomatičtí, ale málo přizpůsobiví. Nejraději mají vše podrobně naplánováno, velmi neradi improvizují. Kozorozi bývají velmi uzavření a obtížně navazují kontakty s okolím(to by vysvětlovalo, že většina rozhovorů se uskutečňuje bez něj, což nás strašně mrzí!Chceme znát názor všech členů skupiny!). Zůstávají nedůvěřiví a udržují si odstup. Přesto jsou hodní důvěry a lze se na ně spolehnout.

Lidé narození ve znamení Kozoroha bývají v dětství častěji nemocní, ale s věkem získávají na odolnosti. Většinou si zachovávají svěžest a jasného ducha až do vysokého věku. Nemoci mohou mít příčinu v melancholii a pesimistické náladě. Mají sklon k revmatismu, nachlazení či kožním alergiím. Jako prevence poslouží pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu a masáže.

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi schopnými a spolehlivými pracovníky, ale vyžadují standardní podmínky, soukromí a klid. Dávají přednost tradičním profesím a vyzkoušeným metodám. Neradi mění zaměstnání(to jsme rádi). Příhodným oborem je pro ně účetnictví, bankovnictví, administrativa a vědecká povolání. Jsou úspěšní i jako učitelé, právníci, architekti, zedníci, farmáři. Mohou mít také literární schopnosti.

Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. Nikdy nad sebou neztrácejí kontrolu. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe. Ve vztahu se snaží dosáhnout dominantního postavení. Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. Dobře se snášejí s Vodnářem, Rybami, Býkem, Pannou, Štírem, Střelcem. Problémy mají s Beranem(Porne).

Obrázek “http://nd.blog.cz/i/ikiki.blog.cz/nahledy/24487039.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.